استفاده از امکان کنسول کاوش در دستگاه چاپ بنر

اگر در حالا به کار گیری از افزونه Yoast SEO در سایت خویش می باشید ( که بهترین افزونه دستگاه چاپ بنر برای وردپرس است ) صد رد صد بخش کنسول کاوش را در مورد های منوی این افزونه مشاهده کرده اید . با به کار گیری از این بخش در افزونه میتوانید ارور های کرال جانور در وبسایت خویش را فارغ از مراجعه به ابزار وبمستر گوگل مشاهده فرمائید . البته دقت داشته باشید که در ابتدا باید وبسایت دستگاه چاپ بنر خویش را در ابزار وبمستر گوگل تثبیت کنید . در‌این مقاله به شما فراگیری خواهم اعطا کرد تا به آسانی از این امکان استفاده نمائید تا تمام ارور های مو جود در وبسایت دستگاه چاپ بنر خود را رفع فرمائید .
چگونه از قابلیت و امکان کنسول کاوش در Yoast SEO استعمال کنیم؟

وارد داشبورد وردپرس شوید , آن گاه وارد بخش دستگاه چاپ بنر »میزفرمان جستجو شوید , در این بخش برگه پایین را مشاهده خواهید کرد :

athenticate – yoast – with – google – search – console

بعد بر روی دکمه دریافت کد تعیین نام و نشان گوگل کلیک کنید . آنگاه یک پاپ آپ برای شما نمایش داده خواهد شد که در آن شما بایستی پلاگین Yoast SEO را به حساب کنسول جستجوی گوگل متصل فرمایید ( نگران مساله امنیتی نباشید , این افزونه ۱۰۰ % قابل اعتماد است )

allow – authenticate

copy – authenticate – code

بر روی دکمه Allow کلیک کنید , آنگاه کد گزینش نام‌و‌نشان گوگل به شما نمایش داده خواهد شد , دستگاه چاپ بنر شما می بایست آن را نسخه برداری نمایید و در فیلد جانور در ورقه میزفرمان جستجو قرار دهید , بعد بر روی دکمه گزینش نام‌و‌نشان کلیک فرمایید تا عملیات صورت بپذیرد .

paste – code

اکنون ابزار کنسول جستجوی گوگل به افزونه Yoast متصل است . حالا تمام ارور های جانور در صفحه های خویش را می توانید در داشبورد وردپرس ردیابی فرمایید و آن‌ها را رفع نمائید .
بعد از گزینش هویت بایستی با ابزار کنسول جستجوی گوگل چه کنیم؟

هم اکنون در بخش میز فرمان جستجو می‌توانید تمام ارور ها و لینک های جانور در وبسایت خویش را مشاهده کنید تا بتوانید دستگاه چاپ بنر آنها‌را رفع کنید و یا آنها‌را به یک لینک تندرست ساماندهی فرمایید . هر لینک دستگاه چاپ بنر دارنده ۳ گزینه است که دربرگیرنده مورد ها تحت میشود :

ساخت جهت دهی
اکران
نشانه گذاری تحت عنوان تعمیر شده

شما بایستی هر ماه ارور های سایت خود را بررسی فرمایید و جهت رفع آنها اقدام نمائید .

اگر از این مقاله رضایت دارید پس به مطلب “ آموزش پیکربندی پلاگین wordpress seo by yoast بدون نقص و چهره ای ” هم مراجعه‌نمایید تا دستگاه چاپ بنر پیکربندی افزونه Yoast را به شایسته ترین نحو ممکن تنظیمات نمائید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *