اولین تصاویر پورشه کاین ۲۰۱۸ لو رفت

سال ۲۰۰۲ بود که پورشه با معرفی نمایندگی پاناسونیک تهران کاین ( Cayenne ) ورود خودش را به طور رسمی به دنیای شاسی‌بلندها اذعان کرد ; بیان کننده این مجموعه آلمانی زودتر از هر نمایندگی پاناسونیک تهرانساز اسپرت یا این که حتی شهری , داغ شدن این کلاس نمایندگی پاناسونیک تهران را پیش‌بینی کرده بود!

کمپانی نمایندگی پاناسونیک تهرانسازی پورشه تا روز جاری دو نسل از دسته کاین را معرفی کرده که حدود ۶ سال از آغاز ساخت نسل دوم می‌گذرد . به حیث می رسد این نمایندگی پاناسونیک تهرانساز آلمانی قصد ندارد نسل جدیدی را معرفی نماید . در همین راستا , پورشه میخواهد با تولید تغییراتی جهت به‌روزرسانی نسل دوم کاین , دسته جدیدتر شاسی‌بلند لوکس خودش را دردست مشتریان علاقمند قرار دهد .

پورشه کاین نسل اول گونه ۲۰۰۲
درحال حاضر در تازه‌ترین خبر‌ها اتومبیل , تصاویری از دسته نو کاین منتشر شده شده‌است . این تصاویر به وسیله عکاسان در حوالی میهن آلمان گرفته شده و می‌توانیم با کمی دقت و مقایسه متوجه تغییرات جزبی در ظاهر کاین دسته ۲۰۱۸ شویم .

جلوپنجره و ورودی‌های هوا کاین نو نسبت به نمایندگی پاناسونیک تهران‌های پیشین مقداری فرق کرده ; مثلا زاویه گوشه‌های ورودی‌هوا تیزتر و ارتفاعشان کم‌تر شده‌است . از طرفی , جلوپنجره‌های گونه جدید کشیده‌تر از قبل شده‌اند . این ویژگی‌های طراحی تازه سبب ساز شده تا به جای فرم سه تکه جلوپنجره و وردی‌های هوا , شاهد یک جلوپنجره کشیده‌تر باشیم . در نمای پشتی هم شاهد به‌روزرسانی در چراغ‌های خطر هستیم .

گفته میگردد وزن نمایندگی پاناسونیک تهران ۲۰۱۸ کاین از نمونه‌های پیشین حدود ۱۰۰ کیلوگرم کم‌تر است که کمک بزرگی به بالا نگه داشتن خروجی موتور و مراقبت آن در برابر وزن نمایندگی پاناسونیک تهران مینماید . احتمال می‌رود این شاسی‌بلند لاکچری پورشه از پیشرانه‌ی ۶ سیلندر خورجینی تویین توربو با حجم ۲٫۹ لیتر با اقتدار ۴۳۴ اسب‌بخار بهره غالب شود که قبلا در نمایندگی پاناسونیک تهران‌های پانامرا ۴ اس دیده شده‌است .

پورشه پانامرا ۲۰۱۷ که یک سدان لاکچری است ولی بعضا اشخاص آن را به اشتباه , کراس اور یا این که شاسی بلند خطاب می‌نمایند .
ممکن است گونه نمایندگی پاناسونیک تهرانمند احتمالا از پیشرانه پانامرا توربو بهره پیروزشود . این پیشرانه تویین توربو ۸ سیلندر خورجینی , ۴ لیتر حجم دارااست و می‌تواند نمایندگی پاناسونیک تهرانی متساوی ۵۴۲ اسب‌بخار ساخت کند . توقع می‌رود که پورشه در نمایندگی پاناسونیک تهران جدید کاین , یک نسخه هیبریدی هم ایجاد نماید تا سبد تولیدها خودش را پررنگ‌تر کند . این نسخه می‌تواند لحاظ مشتریان علاقمندی را جلب کند که به نمایندگی پاناسونیک تهران‌های هیبریدی عشق دارند و اما از وضعیت مالی نیکی هم برخوردار هستند!

عکس جاسوسی کاین تازه که تا قبل از این پخش شده بود .
حریف این ورژن , میتواند آئودی SQ7 باشد که گشتاوری متساوی ۹۰۰ نیوتون‌متر دارد و توقع می‌رود , این ورژن پورشه کاین نیز چنین گشتاوری داشته باشد .

آئودی SQ7
کاین ۲۰۱۸ شاید در نمایشگاه نمایندگی پاناسونیک تهران فرانکفورت همین سال حاضر میشود و تا آخرها سال میلادی جاری به بازار عرضه می شود . بها مبنا جور فعلی ۵۹٫۶۰۰ دلار است . احتمالا نمایندگی پاناسونیک تهران گونه جدید کاین کمی‌ بیش تر از نمونه‌های فعلی باشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *