عدم موفقیت دستگاه لیزر : عوارض شکست و رویکرد های تصحیح تارنما

سایت های متعددی وجود دارند که دستگاه لیزر روی آنان صورت گرفته و سرمایه گزاری و وقت زیادی صرف شده تا در نتایج جستجو های گوگل بالا بیایند . ولی به دلایلی نا مفهوم پیروز نشده اند . در این مقاله قصد دارم تحلیل کنم که چرا یک کمپین دستگاه لیزر قادر است شکست بخورد .

سایتم را دستگاه لیزر کرده ام البته هنوز در گوگل بالا نیامده !

عوارض عدم توفیق دستگاه لیزر وبسایت با وجود رعایت تمام نکات و چگونگی رفع مشکل‌ها

این مقاله شامل حال چه وبسایت هایی نمی شود؟

برای کلمه ها مهم دلخواه بالا نیستند ! دراین‌صورت شمارا به قرائت مطالبی در رابطه آشنایی تارنما انگیزه در دستگاه لیزر و تحلیل عبارات اصلی وبسایت هدف دستگاه لیزر دعوت می‌کنم .
هنوز یک ماه نشده که کار دستگاه لیزر را شروع کرده اند ! صبور باشید . یک خدمت دستگاه لیزر هرچقدر نیز که توانا باشد , شاید بعضی تا چند ماه عصر پیروزشود تا به نتیجه و انگیزه برسد .
در نتایج بالا می‌باشند البته فروش خوبی ندارند ! ممکن است برای لغت ها مهم مطلوب بالا نباشید , یا این که اینکه اصلا نقص‌ کار شما دستگاه لیزر نباشد . مثلا قیمت های بالا , اشتباهات فنی و بقیه مسائل به جز دستگاه لیزر بازدارنده از فروش شما شوند .

اما چه سایت هایی می توانند با منفعت از این مقاله دستگاه لیزر ناموفق خود را به یک دستگاه لیزر اصولی و پیروز تبدیل کنند؟

دلایل باخت کمپین دستگاه لیزر

اکثری از تارنما ها در‌این کشور پهناور وب جمهوری اسلامی ایران هستند که با اقتدار و به صورت صحیح و اصولی , دستگاه لیزر شده اند و مرتبا با اصول و روش های درست دستگاه لیزر , پیش می روند اما برای عبارات کلیدی گزینه نظرشان , جايگاه خوبی در نتایج گوگل نمی گیرند .

در‌پی به باز نگری مسائل و مشکلاتی که‌این سایت ها با آن روبرو می‌شوند , میپردازم .
۱ – گواهی جعبه گوگل یا Google ' s خرید دستگاه لیزر گوگل google sandbox

به عقیده جمعی از دستگاه لیزر کاران محترم , سند جعبه حقیقی نیست . اما عده ای معتقدند که آن را تجربه کرده اند و راستی دارااست .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *