هزینه لیپوماتیک

این روزها روش های متفاوتی و گوناگونی برای درمان چاقی و چربی های زیر پوستی و موضعی وجود دارد , از انواع رژیم ها و ماساژ ها گرفته تا روش هایی که می توان آنها را ذیل تیم ای از جراحی های پلاستیک محسوب کرد نظیر لیپولیز , لیپوساکشن و . . . . لیپوماتیک هم یکی از از طریق های نوینی است که با استعمال از آن می توان بصورت کم خطر و موضعی چربی ها را از تن دفع کرد و زیبایی را به شخص باز گرداند . در طریق لیپوماتیک کارشناس زیبایی پس از مشورت کردن با شخص و مشخص و معلوم کردن نواحی مایحتاج برای درمان , با سود از امواج اینتراسونیک به یاور ارتعاش &# پروتز سینه ) و همینطور نوسان اثبات حول محور ثابت ( nutation ) سوای کوچکترین آسیبی به بافت چربی آن‌ها را در محلی که به هم متصل شده اند از نیز جدا می کنند و این بافت سلامت چربی را از طریق لوله های ساکشن از بدن خارج می نمایند . در واقع طرز لیپوماتیک , طرز ترقی کرده لیپوساکشن است که در آن از دلایل شدید ساکشن خبری وجود ندارد .

بافت چربی که در طی این روند از بدن خارج می‌شود همانطو که گفتیم بافتی است تندرست که معمولا متخصص زیبایی از آن برای تزریق و حجم دهی در سایر نواحی تن شخص مانند گونه ها , لب ها و محیط چشم ها استفاده می کنند . همانگونه که گفتیم بعضی از روش های معالجه چاقی در واقع تحت شاخه ای از جراحی های زیبایی محسوب می شوند که لیپوماتیک یک نمونه از این مورد ها میباشد به همین منظور هزینه به کارگیری از این روش همانند بقیه معالجه های زیبایی از هزینه های بالایی برخوردار‌است با این تفاوت که در لیپوماتیک بسته به محدوده ای که با به کارگیری از لیپوماتیک چربی های آن دفع می گردد مخارج مختلفی داراست , همچنین میزان حسایت و طریف کاری محدوده هم می‌تواند بر روی ارزش انجام لیپوماتیک تاثیر بگذارد به عنوان مثال لیچوماتیک در محدوده سینه ها بسیار گرانتر و مالامال هزینه خیس از لیپوماتیک حوزه‌ شکم و پهلو ها هست . اما قابل توجه است که محدوده جغرافیایی و تمایل کارشناس نیز قادر است بر روی نرخ پروسه لیپوماتیک تاثیر گذار باشد ولی تحت عنوان میانگین قادر است ارقام ذیل را برای هر حیطه در نظر گرفت با پاره ای بالا و پاین شدن نرخ بوسیله متخصص در سال ۹۴ – ۹۵ :

لیپوماتیک شکم و پهلو , ۴ میلیون تومان
لیپوماتیک منطقه پشت , ۲ میلیون تومان
لیپوماتیک حیطه غبغب , ۲ میلیون تومان
لیپوماتیک منطقه سینه , ۲ میلیون تومان
لیپوماتیک حیطه بازو , ۲ میلیون تومان
لیپوماتیک ناحیه ران کامل و دور زانو , ۶ میلیون تومان
لیپوماتیک حوزه‌ ران هر موضع , ۲ میلیون تومان
لیپوماتیک ناحیه باسن , ۲ میلیون تومان

اما بازهم قابل ذکر است که هزینه انجام لیپوماتیک در هر مرکز متفاوت است و بستگی به مورد ها مختلفی دارااست و فقط از این مقاله نمی‌توان نتیجه گیری و چک دقیق ارقام را انجام اعطا کرد بلکه میانگینی از مجموع هزینه ها به حساب آورده می شود تا حول و هوش هزینه ها اطلاعاتی داشته باشیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *